Four Points Flex by Sheraton Tokyo Ueno

Hotel

Tokio, Japonsko7-12-9 Ueno, Taito-ku, 110-0005

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 498 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 2 hosty
  • Ložnice: 1

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 498 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

Four Points Flex by Sheraton Tokyo Ueno v lokalitě Tokio nabízí pokoje.

Ubytování a místo „Ueno Zoological Gardens“ dělí 770 m. Místo „National Museum of Nature and Science“ je vzdálené 350 m od ubytování. Budova je vybavena výtahem.

V tomto hotelu je recepce otevřená nepřetržitě. Wi-Fi je bezplatná a k dispozici je také úschovna zavazadel.

Vzdálenosti k vybraným místům

The National Museum of Western Art430 m vzdušnou čarou
Tokyo National Museum530 m vzdušnou čarou
Kyu-Iwasaki-Tei Garden1,4 km vzdušnou čarou
Rikugi Garden3,6 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánPostele
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelíManželská postel
Dvoulůžkový pokoj se 2 oddělenými postelemi2 × Samostatná postel
Double Room with High FloorManželská postel
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Označte, co během pobytu potřebujete, a seřadíme pokoje v hotelu Four Points Flex by Sheraton Tokyo Ueno podle shody. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

▾

Dvoulůžkový pokoj se 2 oddělenými postelemi

▾

Double Room with High Floor

▾

Four Points Flex by Sheraton Tokyo Ueno - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Denní úklid
  • Recepce 24 hodin denně
  • Úschova zavazadel
  • Služba praní
  • Fax/kopírka

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

V ceně ubytování je zahrnutá pobytová daň, která se účtuje na osobu a noc.

Jazyky
  • anglicky
  • japonsky
  • korejština
  • čínsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Okachimachi“ od ubytování „Four Points Flex by Sheraton Tokyo Ueno“?

Železniční stanice „Okachimachi“ se nachází 1,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Tokyo International Airport“ od ubytování „Four Points Flex by Sheraton Tokyo Ueno“?

Tokyo International Airport se nachází 18,6 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 1 709 recenzí hostů je 7,5/10 . Přečtěte si recenze hotelu Four Points Flex by Sheraton Tokyo Ueno nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Four Points Flex by Sheraton Tokyo Ueno. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Four Points Flex by Sheraton Tokyo Ueno - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~2 498 Kč
Typická cena
~2 804 Kč

Levnější než 6 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 392

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~2 498 Kč
Typická cena
~2 826 Kč

Toto ubytování je o 12 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně s bezbariérovým přístupem a s nepřetržitou recepcí: 130

Za podobnou cenu

~2 123 Kč – ~2 872 Kč

  • Porovnaná ubytování 155
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 151
  • S bazénem 2
  • Se snídaní 4

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Hotel Metropolitan Tokyo Haneda

9,1/10 ~2 778 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.