Toshi Center Hotel

Chiyoda-ku Hirakawacho 2-4-1, 102-0093 Tokio, Japonia

  • Do 10 osób
  • Do 60 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Goście obiektu Toshi Center Hotel w miejscowości Tokio mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi oraz pokoje rodzinne. 迎賓館 leży 900 m od hotelu. Odległość do 愛宕山 wynosi 2 km.

Pokoje w obiekcie Toshi Center Hotel mają prywatną łazienkę i klimatyzację. Goście obiektu mogą korzystać z prywatnego parkingu i restauracji. Recepcja działa przez całą dobę. Wśród dostępnych pokoi powierzchnia może wynosić do 60 m². Największy pokój jest przeznaczony dla dziesięciu osób i ma jedną sypialnię.

Odległości do wybranych miejsc

赤坂御用地1,1 km
六義園5,8 km
日本カメラ博物館670 m
箱根山3,4 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~417 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Toshi Center Hotel?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Pokój jednoosobowy dla Palących

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • czajnik elektryczny

2 osoby16 m²prywatna łazienka

Toshi Center Hotel - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking na miejscu
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • pokoje dla niepalących
  • restauracja
  • całodobowa recepcja
  • przechowalnia bagażu

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Goście planujący przyjazd po północy proszeni są o wcześniejsze poinformowanie o tym hotelu.

Późne wymeldowanie jest możliwe za dodatkową opłatą.

Jeśli planujesz późne wymeldowanie, poinformuj o tym hotel z wyprzedzeniem.

W hotelowym kantorze wymiany walut można płacić wyłącznie euro i dolarami amerykańskimi.

Podatek od zakwaterowania, naliczany za osobę i noc, nie jest wliczony w cenę.

Opłatę trzeba zapłacić w obiekcie.

Języki
  • angielski
  • japoński
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Toshi Center Hotel na mapie: Tokio

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Toshi Center Hotel”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy Toshi Center Hotel oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Toshi Center Hotel” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Toshi Center Hotel”?

Maksymalnie mogą tu nocować 10 osób.

Czy Toshi Center Hotel ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Toshi Center Hotel ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Jak daleko od obiektu „Toshi Center Hotel” znajduje się 永田町?

永田町 znajduje się 450 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Toshi Center Hotel” znajduje się najbliższe lotnisko?

東京国際空港 znajduje się 15,3 km od obiektu.

Opinie o Toshi Center Hotel

Średnia ocena z 5 648 opinii na Booking.com to 8,7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Toshi Center Hotel. Dodaj swoją na sleephotelstokyo.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10