Hotel Resol Ikebukuro

Hotel

Tokio, JaponskoToshima-ku, Minamiikebukuro 2-30-14, 171-0022

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 999 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 3 hosty
  • Až 21 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 999 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

Ve všech pokojích ubytování Hotel Resol Ikebukuro v lokalitě Tokio najdete klimatizaci, televizi a rychlovarnou konvici. Vybavení zahrnuje fén a vlastní koupelnu. Nabízejí také lednici a psací stůl.

Hosté mohou využívat restauraci. Budova je vybavena výtahem. Místo „Sunshine Aquarium“ je vzdálené 430 m od ubytování.

Na recepci se můžete obrátit v kteroukoli hodinu. Zaparkovat můžete přímo u ubytování. Hosté mají Wi-Fi zdarma a mohou si nechat zavazadla v úschovně.

Vzdálenosti k vybraným místům

Zoshigaya Missionary Museum810 m vzdušnou čarou
Eisei Bunko Museum1,7 km vzdušnou čarou
Hakoneyama2,6 km vzdušnou čarou
Rikugi Garden2,8 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hotel vašim potřebám?

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Dvoulůžkový pokoj s menší manželskou postelí - kuřácký214 m²Manželská postel
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (nekuřácký)221 m²2 × Samostatná postel
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (kuřácký)221 m²2 × Samostatná postel
Dvoulůžkový pokoj s menší manželskou postelí - nekuřácký314 m²Manželská postel
Compact Single Room - Non-Smoking113 m²Samostatná postel
Zobrazit další (4)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Compact Single Room - Smoking113 m²Samostatná postel
Moderní jednolůžkový pokoj – nekuřácký114 m²Samostatná postel
Moderní jednolůžkový pokoj - kuřácký114 m²Samostatná postel
Ladies Only Floor - Moderate Room - Non-smoking214 m²Manželská postel
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte pokoje v ubytování Hotel Resol Ikebukuro podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • lednice
  • psací stůl

Dvoulůžkový pokoj s menší manželskou postelí - kuřácký

▾

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (nekuřácký)

▾

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (kuřácký)

▾

Dvoulůžkový pokoj s menší manželskou postelí - nekuřácký

▾

Compact Single Room - Non-Smoking

▾

Compact Single Room - Smoking

▾

Moderní jednolůžkový pokoj – nekuřácký

▾

Moderní jednolůžkový pokoj - kuřácký

▾

Ladies Only Floor - Moderate Room - Non-smoking

▾

Hotel Resol Ikebukuro - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Nekuřácké pokoje
  • Restaurace
  • Recepce 24 hodin denně
  • Úschova zavazadel
  • Čištění oděvů

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Poplatky a záloha

Ubytovací daň za osobu a noc není zahrnuta v ceně. Platí se přímo v ubytování.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Místní poplatek není v ceně a platí se na místě.

Jazyky
  • anglicky
  • japonsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Takadanobaba“ od ubytování „Hotel Resol Ikebukuro“?

Železniční stanice „Takadanobaba“ se nachází 2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Chofu Airport“ od ubytování „Hotel Resol Ikebukuro“?

Chofu Airport se nachází 18 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 973 recenzí hostů je 7,9/10 . Přečtěte si recenze hotelu Hotel Resol Ikebukuro nebo přidejte vlastní.

Rachel12 - 2025
8/10
★★★★☆

Pokoj i poloha byly perfektní! Bylo tam super čisto a vlakové nádraží i nákupní centrum Sunshine City jsou hned vedle. Personál byl moc milý. V pokoji byla lednice, skvělé vybavení a super pohodlná postel.

ℹ) Recenze Hotel Resol Ikebukuro nevyjadřují stanovisko sleephotelstokyo.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hotel Resol Ikebukuro - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~1 999 Kč
Typická cena
~2 804 Kč

Levnější než 9 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 392

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 999 Kč
Typická cena
~2 564 Kč

Toto ubytování je o 22 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně se spa a s restaurací: 87

Za podobnou cenu

~1 699 Kč – ~2 299 Kč

  • Porovnaná ubytování 99
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 56
  • S bazénem 0
  • Se snídaní 3

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Resol Poshtel Tokyo Asakusa

9,4/10 ~2 056 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.