Sotetsu Fresa Inn Higashi Shinjuku

Hotel

Tokio, JaponiaShinjuku-ku, Shinjuku 7-27-9, 160-0022

  • Do 2 osób
  • Do 21 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Orientacyjna cena za noc: ~327 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Sotetsu Fresa Inn Higashi Shinjuku?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Sotetsu Fresa Inn Higashi Shinjuku znajduje się w miejscowości Tokio. Zaplecze obiektu obejmuje restaurację.

We wszystkich pokojach można korzystać z prywatnej łazienki.

Odległości do wybranych miejsc

Sompo Museum of Art1,2 km
Hakoneyama750 m
Fire Museum1,6 km
Rikugi Garden5,2 km

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy dla niepalących

Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi – dla niepalących

Pokój jednoosobowy dla niepalących

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Parking

Parking jest dostępny. Usługa jest dostępna na terenie obiektu. Informacja o opłacie nie została podana.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

Osoby, które planują przyjazd po północy, są proszone o wcześniejsze powiadomienie o tym personelu obiektu.

W przeciwnym razie późny przyjazd może zostać uznany za niepojawienie się gości w obiekcie.

Dane kontaktowe można znaleźć w potwierdzeniu rezerwacji.

Obiekt nie akceptuje płatności gotówką.

Płatność należy uregulować kartą kredytową (Visa, Master, JCB, AMEX, Diners, Discover, Union Pay) lub kodem QR (LINE Pay, PayPay, d-Barai, auPAY, Rakuten Pay, ALIPAY, WeChatPay).

W pokoju nie ma udogodnień takich jak szczoteczki do zębów czy maszynki do golenia.

Można je przynieść ze strefy bezpłatnej w lobby.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Miejsca parkingowe przydzielane są w zależności od dostępności.

Języki
  • angielski
  • japoński
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Sotetsu Fresa Inn Higashi Shinjuku - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking na miejscu
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • całodobowa recepcja
  • pralnia
  • faks i ksero

Sotetsu Fresa Inn Higashi Shinjuku na mapie: Tokio

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Czy można przyjechać ze zwierzęciem?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

Zameldowanie: od 15:00 do 00:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czym różnią się pokoje?

Pokój Dwuosobowy dla niepalących: do 2 osób; 15 m²; liczba sypialni: 1. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi – dla niepalących: do 2 osób; 21 m²; liczba sypialni: 1. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy jest parking i czy obowiązuje opłata?

Parking jest dostępny. Usługa jest dostępna na terenie obiektu. Informacja o opłacie nie została podana.

Czy jest Wi-Fi i czy obowiązuje opłata?

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Czy Sotetsu Fresa Inn Higashi Shinjuku ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Jak daleko od obiektu „Sotetsu Fresa Inn Higashi Shinjuku” znajduje się Higashi-shinjuku?

Higashi-shinjuku znajduje się 30 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Sotetsu Fresa Inn Higashi Shinjuku” znajduje się lotnisko „Tokyo International Airport”?

Tokyo International Airport znajduje się 18 km od obiektu.

Opinie o Sotetsu Fresa Inn Higashi Shinjuku

Średnia ocena z 3 390 opinii gości to 8,3/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Sotetsu Fresa Inn Higashi Shinjuku. Dodaj swoją na sleephotelstokyo.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10